20 روش برای افزایش فالوور(قسمت دوم)

اموزش افزایش فالوور

سلام شبتون خوش.با قسمت دوم از مقاله افزایش فالوور در خدمتتون هستم. ده نکته دیگه راجع به افزایش فالوور باقی مونده که در این مقاله میخوام بهت آموزش بدم.

10 نکته دوم افزایش فالوور

11. عکس های باکیفیت بفرستید:

به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیامها، تأثیر مثبتی روی افزایش فالوور می گذارد.

12 . در رخداد های عمومی شرکت کنید

یکی از مواردی که همیشه مخاطبین را به سمت شما جلب می کند، توجه به مراسم ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.

13 . ویدئو را فراموش نکنید:

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای 60 ثانیه ای است که به شما این فرصت را می دهد تا در کم ر از 60 ثانیه آنچه می خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل  شما کمک میکند تا پروفایل اینستاگرام شا زنده به نظر برسد و فقط عک سهای ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

14 . در شبکه خود رقابت ایجاد کنید:

نتایج نشان می دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت ها، بحث ها و حتی مسابقات باعث افزایش فالوور خواهد شد. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش فالوور و ترافیک برای سایت منجر شود.

15 . پروفایل فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کنید:

روش بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به اینستاگرام وجود دارند. در این روش، به راحتی می توانید پیام ها و پست های مشابه را بین تمام افرادی که با آن ها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید و این پیام ها و پست ها را در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر کرده و در نتیجه ارتباطات خود را گسترش دهید.

16 . از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی در بلاگ ها استفاده کنید:

وقتی در یک بلاگ در حال درج نظر می باشید، این ایده خوبی است که پروفایل اینستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای من نظر خود اضافه کنید. این مورد باعث می شود تا با نویسندگان وبسایت ها یا بلاگ ها ارتباط برقرار کرده و آ نها را برای دنبال کردن شما تشویق کنید.

17 . از افرادی که به شما کمک کرده اند یاد کرده و از آ نها تشکر کنید:

وقتی مردم پیام های شما را Like می کنند، یا از شما در نظرات تشکر می کنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر می کنند، شما هم باید همین کارها را در قبال آن ها انجام دهید. با این کار نه تنها یک حرکت دوستانه و همه پسند کرده اید، بلکه باعث می شوید تا اینگونه افراد بیش از پیش شما را پشتیبانی کرده و دوباره دست به چنین کارهایی بزنند.

18 . از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید:

اگر از روش های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده کنید، به زودی آن ها شما را UnFollow کرده و احتمالاً به دوستانشان نیز این را پیشنهاد می کنند. این حرکت به شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می گذارد. این را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک میکند تا نه تنها افزایش فالوور داشته باشید، بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید.

19 . یک لیست از مطالب مفید تهیه کنید:

همانطور که در یکی از موارد بالا گفتیم، تهیه کردن و ارسال پیام های باکیفیت حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شما نمی توانید تمام 24 ساعت روز و تمام 7 روز هفته را در اینستاگرام باشید، یا اینکه گاهی اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسال ندارید، می توانید یک لیست از موضوعات جذاب تهیه کرده و هر از گاهی در اینجور شرایط آن ها را منتشر کنید. این موضوعات جذاب می تواند اخبار، آموزش و یا مقاله های مختلف باشد.

20 . پیشنهادهای ویژه ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید:

شرکت های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای های ویژه ای ارائه می دهند. مثلاً با ارائه تخفیف های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *