20 روش برای افزایش فالوور(قسمت اول)

آموزش افزایش فالوور قسمت اول

سلام.امیدوارم هفته خوبی رو سپری کرده باشی.امروز با قسمت اول از مقاله ای در خدمت شما هستم که با توجه به این نکات میتونی فالوور های اینستاگرام رو افزایش بدی.در ادامه با من همراه باش..

مقدمه

در اینترنت مقاله های زیادی در رابطه با افزایش دنبال کنندگان (Followers) در اینستاگرام وجود دارد. ما می خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در این رابطه بپردازیم که با رعایت آنها می توانید رشد چشمگیری در اینستاگرام داشته باشید.

اینستاگرام از شبکه های بسیار پر طرفدار و رایج اینترنت است. جایی که کاربران می توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگر در میان بگذارند. اخیراً میلیون ها فالوور به اینستاگرام افزوده شده اند و در آمار اخیر اینستاگرام در صدر شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

چگونه در اینستاگرام دنبال کنندگان یا فالوور هایمان را افزایش دهیم؟

در اینترنت مقاله های زیادی در این رابطه وجود دارد. برنامه ها و تکنیک های زیادی نیز در این زمینه به کار گرفته می شوند که برای شرکت ها و اشخاصی که دنبال پیشرفت در شبکه های اجتماعی هستند حائز اهمیت است. ما می خواهیم در این مقاله به 20 نکته اساسی در رابطه با افزایش فالوور بپردازیم:

1. یک کاربر یا فالوور فعال باشید:

اگر می خواهید فالوور هایتان را افزایش دهید می بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه 3 مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می کنند.

2. دکمه های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید:

شما باید در موقعیت های استراتژیک دکمه های شبکه اجتماعی را در بلاگ خود قرار دهید که بهترین جایگاه آن در پائین مقاله است.

3. در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام اضافه کنید:

در یک نقطه پر بیننده از وب سایت خود، بنری با عنوان « مرا فالو کنید « یا چیزی شبیه به این قرار دهید. به خصوص در صفحه مخاطبین خود این کار را بکنید.

4. حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل هایتان قرار دهید:

این کار موجب تشویق مردم برای Follow کردن شما می شود. این مسئله در روابط کاری و تجاری شما نیز تأثیر مثبت دارد.

5. در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید:

این عمل موجب می شود تا نام کاربری اینستاگرام شما در جاهای بیشتری دیده شده و در نتیجه تعداد فالوور های شما افزایش یابد.

6. از هشتگ (#) استفاده کنید:

اکر کسانی که در اینستاگرام پست می گذارند، از هشتگ برای پست هایشان استفاده می کنند. این کار باعث می شود افراد بیشتری پست های شما را ببینند.

7. دوستان خود را در عکس ها تگ کنید:

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می کنید، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن ها نیز اضافه می کنید و در بخش عکس های تگ شده آن ها قرار می دهید. این باعث می شود دوستان آن ها نیز عکسی که منتشر کرده اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش فالوور شما شود.

8. با مردم در ارتباط باشید:

اگر می خواهید معروف شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آنها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحثهای نظرات صفحات پربازدید میباشد.

9. بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و … را به روز کنید:

اطلاعات و بیوگرافی های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.

10 . افرادی را دنبال کنید که با شما وجه مشترک دارند:

با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان افرادی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال کنید تا دنبال کنندگان آن ها نیز بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

پایان قسمت اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *