توضیحات خدمات تلگرامی:

امروزه تلگرام در ایران بیش از 40 میلیون کاربر دارد و بستری مناسب برای فروش محصولات و گسترش کسب و کار محسوب می شود.

برای همین منظور اینستاناب اقدام به ارایه انواع بسته های افزایش ممبر کرده است تا شما را در فروش محصول و گسترش کسب و کار یاری کند.

ممبر تلگرام چیست؟

به هر کاربری که در تلگرام یا در دیگر برنامه های اجتماعی مانند واتس اپ ، وایبر ، بیتاک و … ثبت نام کند اصطلاحا  ممبر یا کاربر (Member) میگویند.

من و شما و هر کسی که در تلگرام فعالیت میکند و در هر گروه یا کانالی عضو هست به عنوان یک ممبر در آن گروه یا کانال محصوب میشویم.

ممبر واقعی و ممبر فیک چیست؟

ممبر واقعی : به کاربران یا ممبرهایی که فعالیت دارند و از پست ها و گروهها و … بازدید انجام میدن و فعالیت میکنن و پست ارسال میکنن ممبر واقعی گفته میشه.

ممبر فیک : به کاربرانی که با روشهای خاص یا ربات یا نرم افزارهای مخصوص ساخته میشن و عملا به صورت انسانی فعالیتی ندارند ممبر فیک میگن.

تفاوت ممبر واقعی و ممبر فیک چییست؟

خب همونطور که در بالا توضیح دادم ، ممبر واقعی یک فردی هست مثل من و شما که میریم توی تلگرام و در کانالهای یا گروهها عضو میشیم و میبینیم و در گفتگوها شرکت میکنیم و … .

اما ممبر فیک چون ربات هست یا با نرم افزار ساخته شده و یا با روشهای دیگه ، نمیتونه مثل من و شما فعالیت داشته باشه و نهایتش با روشهای خاص میتونه به صورت تقلبی یا فیک فقط از پست ها یا عکس ها یا ویدئوهای کانال یا گروه بازدید انجام بده.

کدام نوع ممبر بهتر هست؟

این مورد بستگی به هدف و سیاست کاری شما داره و اینکه کانال شما در چه زمینه ای در حال فعالیت میباشد.

به طور مثال برای کانالی که در حال فعالیت به عنوان فروشگاهی و فروش محصول میباشد و نیاز به فروش محصولاتش داره ، خرید ممبر فیک و تقلبی هیچ سودی برایش ندارد ، جز موارد خاصی مانند تبادل و ظاهر.

چون در این کانال لوازم یا محصولی فروخته میشه  پس باید ممبر واقعی و فعال به این کانال اضافه شود تا محصول مورد نظر خودش را خریداری کند.

انواع بسته های ارایه شده در اینستاناب

نکات مهم که باید قبل از سفارش به آن توجه کنید!

 •  زمان انجام کلیه سفارشات از ۱ الی ۲۴ ساعت میباشد , خواهشمنداست طی این بازه زمانی صبور باشید 
   توجه داشته باشید توضیحات مرتبط با ریزش ها کامل و واضح بوده و اینستاناب هیچ مسئولیتی در قبال ریزش ها ندارد . 
  ممبر ها و فالوورهای فیک بعد از مدتی پاک میشوند و ممبر فیک و یا فالوور فیک بدون ریزش اصلا وجود ندارد – تایم پاک شدن بین ۲۰ روز تا ۵ ماه دیده شده . 
  هشتک، استیکر، پُستهای فوروارد ، روبات و گیف انیمیشن باعث اختلال در ویو (سین) مطالب خواهد شد و حتی در بعضی شرایط امکان ویو نخوردن کانال وجود دارد (در این شرایط کلیه عواقب ویو نخوردن بر عهده کاربر محترم است ۴ : افزایش ممبرفیک یا واقعی و همچنین ویو (سین) ۵۰ پست آخر کانال فقط از طریق آیدی کانال انجام می شود ( مثال NeTFixed@ ) 
  افزایش لایک و رای و همچنین افزایش ویو (سین تک پست) فقط و فقط از طریق لینک پست (بر روی پست مورد نظر راست کلیک کرده و بر روی گزینه Copy Post Link کلیک نمایید) انجام خواهد شد (مثال https://t.me/testchannel/311) 
   جذب ممبر واقعی به صورت “جوین اجباری به معنای آن است که ممبر بدون هیچگونه اطلاعی بعنوان ممبر به کانال شما جوین می شود و در این روش ویو پایین است و ریزش تا ۶۰ درصد دیده شده [البته در مواردی که پست زیاد ارسال میشود در کانال تا ۷۰ درصد هم دیده شده – خیلی از سایت ها و بازاریاب ها درصد کمتری نوشتند که پیشنهاد میکنم باور نکنید] 
   توجه داشته باشید توضیحات مرتبط با ریزش ها کامل و واضح بوده و اینستاناب هیچ مسئولیتی در قبال ریزش ممبر های تلگرام و فالوور های اینستاگرام ندارد . 
   در صورتیکه آیدی یا لینک سفارش در بین کار تعویض یا تغییر داده شود سامانه بطور یک طرفه کار را استاپ کرده و ازانجام ادامه کار و همچنین عودت وجه خودداری خواهد شد.